angļu valodas kursi uzņēmumiemUzņēmumiem, kuri ir ieinteresēti sava personāla apmācībā, mēs piedāvājam angļu, franču un krievu valodas kursus gan mūsu telpās, gan attiecīgās firmas atrašanās vietā.

Uzņēmumiem, kuri izvēlas valodas apmācību saviem darbiniekiem, ir vairākas priekšrocības: lielāka pārliecība par valodas prasmi palīdz veidot darba attiecības ar ārvalstu klientiem, samazina valodas zināšanu kļūdu un neskaidrību skaitu, kā arī uzlabo to darbinieku komunikācijas prasmes, kas sniedz prezentācijas vai nodarbojas ar Jūsu kompānijas produktu vai pakalpojumu pārdošanu.

Valodu kursi kompānijām ir veidoti, lai atbilstu Jūsu firmas vai organizācijas valodas lietošanas vajadzībām. Pēc tikšanās ar Jūsu darbiniekiem, novērtējot viņu vajadzības un valodas zināšanu līmeni, mēs piedāvājam viņiem grupas, kas atbilst viņu valodas zināšanu līmenim. Katrs valodu kurss ietver 54 akad. stundas un eksāmenu, kuru veiksmīgi nokārtojot, studenti saņem sertifikātu.

Mūsu valodu kursi ir ļoti populāri klientu vidū, jo uzlabojas ne tikai personāla valodas zināšanas, bet tie pozitīvi ietekmē kopējo kolektīva noskaņojumu.

Mūsu klientu vidū ir: A/S „Swedbank”, A/S „Diena”, A/S „Rietumu Banka”, Swedwood Latvia Ltd., Accenture Latvijas filiāle, A/S „G4S Latvia”, SIA „TIETO Latvia”, AS „GRINDEKS”, VAS „Latvijas gaisa satiksme”, A/S DNB banka u.c.

Izmaksas:

Viena 54 akad. stundu angļu valodas kursa uzņēmumiem cena ir (maksimums 12 studenti grupā): 1800,00 EUR + mācību materiālu cena (25,00 EUR katram studentam) + PVN.
Viena 54 akad. stundu franču valodas kursa uzņēmumiem cena ir (maksimums 12 studenti grupā): 1500,00 EUR + mācību grāmatu cena (25,00 EUR katram studentam) + PVN.
Viena 54 akad. stundu krievu valodas kursa uzņēmumiem cena ir (maksimums 12 studenti grupā): 1500,00 EUR + mācību materiālu cena (25,00 EUR katram studentam) + PVN.