valodu centrs lingua francaValodu centrs  LINGUA FRANCA  pakalpojumus saistībā ar angļu, franču un krievu valodas pasniegšanu piedāvā kopš 2002. gada.  Valodu centra LINGUA FRANCA dibinātājs: Matthew Nathan Ettl  (ASV).

Kopš  2010. gada LINGUA FRANCA  ieguvusi izglītības iestādes statusu, izglītības iestādes reģistrācijas apliecību izsniedzis Izglītības kvalitātes valsts dienests. skatīt šeit

Mūsu misija ir attīstīt un pilnveidot ikdienas un biznesa valodu prasmes, pozitīvā mācību vidē ar gādīgiem un profesionāliem pasniedzējiem, kuriem mācību valoda ir dzimtā.

Mūsu vīzija ir kļūt par cienījamāko valodu skolu Latvijā, palīdzēt saviem klientiem sasniegt valodas apguves mērķus un nodrošināt vislabāko sadarbības pieredzi.

Pasniedzēji:

Valodas kursu apmācības notiek sertificētu  pasniedzēju vadībā, kuriem angļu, franču  valoda ir dzimtā.

Piedāvājam:

  • Angļu, franču, krievu un latviešu valodas  privātstundas un grupu nodarbības, kursus uzņēmumiem un organizācijām gan pie mums, gan arī pasūtītāja telpās un attālināti.
  • Sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA) īstenotā aktīvā nodarbinātības pasākuma ,,Neformālās izglītības ieguve”  projektu ietvaros ,,Bezdarbnieku un darba meklētāju apmācība”skatīt šeit iespējas apgūt angļu valodu.
  • Dāvanu kartes privātstundu un grupu nodarbību apmeklējumiem skatīt šeit .

Sadarbības partneri:

Šajā laikā ir gūta liela pieredze angļu un franču valodas pasniegšanā un bijusi veiksmīga sadarbība ar citiem lieliem uzņēmumiem un organizācijām:

Valsts kanceleja, A/S „Swedbank”,A/S „Diena”, A/S „Rietumu Banka”, Swedwood Latvia Ltd., Rīgas Ekonomikas augstskola, Latvijas darba devēju konfederācija, Accenture Latvijas filiāle, A/S „G4S Latvia, SIA  „TIETO Latvia”, AS  „GRINDEKS”, VAS  „Latvijas gaisa satiksme”, SIA ,,AGA”, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA), A/S ,, DNB Banka” , SIA , „Nutricia”, Rubylight Technology Limited filiāle, SIA „Linedata Services Latvia”, A/S „ HKSCAN LATVIA” u.c.

Vairāk atsauksmes skatīt šeit.

3 svarīgākie iemesli, lai  mācītos valodas LINGUA FRANCA:

  1. Visiem angļu un franču valodas līmeņiem sertificēti pasniedzēji , kuriem dzimtā valoda.
  2. Iekļaušanās angļu un franču valodas vidē jau no  pirmās nodarbības.
  3. Kvalitatīvas apmācības par saprātīgām cenām.
P.S. Mēs nereklamējam sevi, mūsu reklāma- mūsu studenti.